W wyniku udziału Biblioteki w II rundzie Programu Rozwoju Bibliotek, MBP w Gryficach, po raz drugi, otrzymała donację oprogramowania od firmy Microsoft na łączną wartość 10 550,00 USD. Poniżej zamieszczono cytat listu gratulacyjnego przesłanego przez Akhtar Badshah - Dyrektor Microsoft do Spraw Społeczności.

"Firma Microsoft z przyjemnością przekazuje nieodpłatnie oprogramowanie oferowane przez nią w ramach Programu Donacji Oprogramowania Microsoft dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gryficach. Jego łączna wartość rynkowa wynosi w przybliżeniu Total Estimated Fair Market Value: USD $10,550.00. Gratulujemy!

Zarówno firma Microsoft, jak i jej pracownicy od dawna uznają potrzebę zaangażowania we wspieranie społeczności na całym świecie. Oferując bezzwrotną pomoc w postaci pieniędzy i oprogramowania, współuczestniczymy w stwarzaniu okazji do poprawy warunków społeczno-ekonomicznych, a przez to do odmiany życia ludzi i całych społeczności. Ostatecznym celem firmy Microsoft do 2012 r. jest umożliwienie 250 milionom ludzi korzystania z użytecznej, łatwo dostępnej i osiągalnej finansowo technologii. Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy Microsoft oraz inwestycji dokonanych przez nią w społecznościach na całym świecie, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.microsoft.com/giving".

InformacjeInformacje:

Utworzono dnia: 23.02.2013